logo vordenMaandag 27 juli 2015 – Wij zijn aan de start van het nieuwe seizoen wederom op zoek naar vrijwilligers die op de zaterdag en zondag kantinediensten willen draaien. De groep met vrijwilligers is nu veel te klein, waardoor er telkens op dezelfde mensen een beroep wordt gedaan. En zelfs met dat gegeven ontstaan er nu al gaten in de weekendplanningen.

Als u wilt dat de kantine toegankelijk blijft voor iedereen en u wilt een steentje bijdragen aan onze prachtige vereniging en er zodoende voor zorgen dat alle ruim 400 voetballers, ongeveer 700 ouders en opa’s en oma’s  van jeugdleden en vele supporters kunnen vertoeven in onze gezellige kantine,  sta dan nu op en meld u bij:

Renz Cornegoor

Bestuurslid  ‘Horeca & Facilitaire zaken’

T: 0647480741 / E: renzcornegoor@gmail.com

Bijlage: Vacatureomschrijving