Avondvierdaagse goedWoensdag 22 april – Dit jaar organiseert de voetbalvereniging wederom de avondvierdaagse en wel op 8, 9, 10 en 11 Juni 2015. Evenals vorige jaren zijn er weer mooie routes uitgezet. Er wordt gestart op maandagavond en de intocht is op donderdagavond. Evenals vorig jaar zal de avondvierdaagse zijn start en finish kennen bij het Dorpscentrum “het Kulturhus”, in het centrum van Vorden (Raadhuisstraat 6).

 

Heb je ook zin om mee te lopen en een medaille te verdienen geef je dan op door € 6,00 over te maken op rekening NL15RABO0159375150 onder vermelding van: Naam, elftal en hoeveelste deelname dit is, opgave kan tot 6 mei! Eerste avond (maandagavond) aanwezig zijn om 17.45 uur.

De voetbalkleding kun je een paar dagen ervoor bij je eigen leider ophalen.

Daarnaast is de organisatie nog op zoek naar ouders die willen helpen met o.a. het inschenken van ranja tijden avondvierdaagse, hoe je hiervoor moet aanmelden staat in de uitnodiging.

Klik hier voor de officiële uitnodiging en geef je snel op!