4 en 5 mei

Vorden 1 mei 2015 – Op maandagavond 4 mei en dinsdagavond 5 mei is er in verband met respectievelijk ‘dodenherdenking’ en ‘Bevrijdingsdag’ geen training op Sportpark ‘t Grote Veld. Er staan deze twee avonden ook geen activiteiten gepland in de kantine of de bestuurskamer, dus zal op zowel 4 als op 5 mei ‘s avonds het  Sportpark gesloten blijven.

Op maandagavond wordt vanaf 19.45 op het Kerkhof van Vorden aan de oude Zutphenseweg de plechtigheid gehouden rondom de ‘dodenherdenking’ en zal er vanaf 20.00 uur twee minuten stilte in acht worden genomen.

Iedere 5 jaar is 5 mei een nationale feestdag en dus ook in 2015. Dinsdagavond hanteren wij de openings- en sluitingsprocedure zoals deze geldt voor andere feestdagen zoals 2e kerst-, 2e paas- en 2e pinksterdag, hemelvaart en koningsdag. Op deze dagen zal s’avonds het Sportpark gesloten blijven, dus ook dit jaar op 5 mei as.