knvb 125 jaar

Vorden 17 juni 2016 – De KNVB wordt overstelpt met vragen over de indeling van de nieuwe competitie in het seizoen 2016-2017. Om deze vragenstroom enigszins te stroomlijnen is vanochtend bekend gemaakt dat op 2 juli de indeling van de standaardelftallen in de A-categorie bekend wordt en op 16 juli de competities van de overige A-categorie. Op 16 juli wordt tevens de voorlopige indeling voor de B-categorie bekend gemaakt en de clubs krijgen dan nog tot 7 augustus de gelegenheid om een wijzigingsverzoek in te dienen n.a.v. de competitie-indeling van deze elftallen alvorens deze competities ook definitief worden.

Samenvattend komt het er op neer dat de volgende indeling op de onderstaande datums bekend worden gemaakt:

2 juli : Vorden 1 en Vorden D1

16 juli : Vorden 2, Vorden A1, Vorden B1 en Vorden C1

7 augustus : Vorden 3 t/m 6, Vorden 35+ en 45+, Vorden A2,B2,B3,C2,C3,D2,D3, Meiden B, C en D en alle E- en F-teams

vorden c1 obw c1