oliebollenactie

Vorden 9 december 2015 – Op zaterdag 12 december bakt v.v. Vorden verse oliebollen tijdens de pleinmarkt bij de Welkoop aan de Stationweg in Vorden. Met dank aan Bakkerij van Asselt die voor de ingrediënten zorgt, zal van 9.30 tot 16.00 worden gebakken en kunt u aan de kraam bij de ingang van de Welkoop deze overheerlijke oliebollen kopen.

Een deel van de opbrengst zal beschikbaar worden gesteld aan Cycling Team Vorden dat afgelopen zomer partner was van het 25ste en laatste Wim Kuijpertoernooi. Cycling Team Vorden zet zich in voor landelijke en plaatselijke goede doelen. De leden van de Kuijpercommissie bakken dit jaar nog een keer met veel plezier de traditioneel overheerlijke oliebollen voor u.

Ook kunt u vooraf alvast oliebollen bestellen, door het aantal te mailen naar jan@borgonjen.nl, zodat u verzekerd bent van oliebollen.

welkoop vorden

cyclingteam vorden

 

bakkerij van asselt

logo vorden app