Vorden, 6 december 2017 – Het komende weekend is de laatste competitieronde van dit kalenderjaar. In het weekend van 16 en 17 december is er nog een inhaal- en bekerweekend en daarna is het winterstop! Bij v.v. Vorden wordt er in de week van maandag 11 t/m donderdag 14 december voor het laatst getraind. Op donderdagavond 14 december is er de traditionele spare-ribs avond waarbij alle seniorenteams en de jongens en meiden van de JO19 en MO19 na een onderlinge trainingspartij weer kippetjes en ribbetjes van Gert en Jopie geserveerd krijgen.

Vanaf week 3 in 2018 wordt er weer getraind op de velden van ons Sportpark ‘t Grote Veld en dit houdt in dat vanaf maandag 18 januari de trainingen weer starten. De jongste jeugd traint op woensdagmiddag in de sporthal van Vorden en hier zal een apart schema voor gemaakt en gecommuniceerd worden. Ook begint voor de pupillen vanaf komende week het zaalvoetbaltoernooi weer in de regio. Overige belangrijke data voor de komende periode

  1. Maandag 11 december : laatste training G-team
  2. Donderdag 14 december : laatste training en spare-ribsavond voor senioren en MO-19 en JO19
  3. Vrijdag 29 december : Jingle Bells toernooi jeugd v.v. Vorden in Sporthal ‘t Jebbink
  4. Dinsdag 2 januari : Flessenactie 2018
  5. Zondag 14 januari : Nieuwjaarsreceptie inclusief huldiging leden
  6. Maandag 15 januari : Start veldtrainingen na winterstop