Vorden, 5 maart 2018 – De dooi die gisteren is ingezet heeft ervoor gezorgd dat de bovenlaag van de voetbalvelden op ons Sportpark zacht is geworden. De vorst is niet uit de grond en vandaar dat vanmiddag tijdens de keuring de velden voor vandaag zijn afgekeurd. De trainingen zullen dus vanavond op veld 1, 2 en 3 geen doorgang vinden. De verwachting is dat morgen de velden voldoende droog zijn en dat er dinsdagavond dus met de trainingen begonnen kan worden. Komende woensdagmiddag is de E- en F-training voor de laatste keer deze winterstop in de zaal in Sporthal ‘t Jebbink.

De oefenhoek is er nog het ergste aan toe, want daar ontdooit het veel minder snel dan op veld 1,2,3. Op deze oefenhoek is het vanavond dus ook nog niet mogelijk om te trainen. Blijven de weersomstandigheden hetzelfde als vandaag dan zullen de velden morgenavond weer opengesteld worden. Nogmaals, de woensdagmiddagtraining zal deze week voor de laatste keer in de Sporthal gehouden worden, dus vanaf woensdag 14 maart wordt er weer op het veld getraind voor de jongste pupillen.