Vorden trainingspak

Vorden 2 december 2015 – Met ingang van dit seizoen is er een nieuwe kledinglijn in het leven geroepen bij v.v. Vorden, waarbij het Jako-Vordentrainingspak de eyecatcher is. Met deze nieuwe kledinglijn wil het bestuur van v.v. Vorden meer uniformiteit en een sportieve uitstraling realiseren binnen onze club en het is mooi om te zien dat in de afgelopen maanden Vorden 1, 2, A1, B3 en E1 (Vorden B1, A2, D1 en Vorden 3 waren afgelopen seizoen al voorzien) al hebben besloten om als elftal deze pakken aan te schaffen of in het geval van de A1 deze pakken hebben ontvangen van de sponsor (Barendsen Staaltechniek, Café restaurant De Herberg en Bruna Vorden). Met de feestdagen in het verschiet is het wellicht een extra reden om een kijkje te nemen op de webshop. Teamsportdeal heeft de webshop ook nog eens vernieuwd en het is daardoor een meer overzichtelijke en representatieve shop geworden. Neem gerust een kijkje!