Woensdag 03 oktober – Gelukkig hebben wij met regelmaat nieuwe sponsoren. Twee van hen zijn Las- en Constructiebedrijf Herwin Wilgenhof en Bosrestaurant De Reehorst. We stellen deze bedrijven  graag aan u voor.

Las- en Constructiebedrijf Herwin Wilgenhof is een allround staalconstructiebedrijf aan de Enzerinkweg. Zij maken kleinere staalconstructies. Te denken valt aan trappen, hekken, sierwerk, maar ook paardenstalinrichting en inrijpoorten. Meedenken is het handelsmerk van dit bedrijf.

 

 

Bosrestaurant de Reehorst is eveneens gelegen aan de Enzerinkweg. Het bosrestaurant beschikt over een gezellige bar/café , een restaurantgedeelte en een feestzaal. Men kan er terecht met gezelschappen van 15 tot 125 personen. Als u uw feestje liever thuis geeft kan de Reehorst de catering verzorgen.