Vorden, 21 oktober 2018 – Vervanging realiseren voor de omgewaaide ballenvanger en ruimte creëren voor het aanbod van nieuwe reclameborden ……. dat waren de belangrijkste redenen om de nieuwe ballenvanger achter het doel bij de kantine te plaatsen. Maar het was tevens de kans om samen met onze hoofdsponsor B(arendsen)S(taaltechniek)V(orden) te werken aan een stuk uitstraling en het aanzicht van ons Sportpark nog meer te verfraaien. Bij de verkiezing van de Stentor om ‘de fraaiste entree van een sportpark’ werd door v.v. Vorden in augustus 2018 al de eerste plaats behaald en met de nieuwe borden in de fraaie geel-zwarte ballenvanger is de uitstraling en het aanzicht wederom een stuk verbeterd!

Ook kunnen wij met het plaatsen van de reclameborden weer enkele nieuwe sponsoren verwelkomen en binnenkort zullen op deze site deze bedrijven aan u worden voor gesteld. Aan de achterzijde (kantine kant) zijn voorlopig zwarte borden geplaatst, maar kunnen ook nog zeker borden van nieuwe bordsponsoren komen te hangen.