Vorden, 1 juli 2017 – Tijdens de klussendag, waarbij door de weersomstandigheden alleen ‘binnen klussen’ zijn uitgevoerd, zijn in de gehele accommodatie alle lampen vervangen door led verlichting. Een flinke operatie waarbij alle soorten lampen in de kantine, hal, bestuurskamer, massageruimte, spreekkamer, kantoor en kleedkamers vervangen zijn, die er voor gaat zorgen dat de energiekosten flink omlaag gaan, de levensduur van de lampen verlengd worden en het milieu vriendelijker is dan de huidige TL-lampen en/of spaarlampen. Ook zijn in alle negen kleedkamers de voegen tussen de tegels in de natte ruimte flink schoon gemaakt en met een ‘speciaal goedje’ kalk- en spocht-vrij gemaakt.

Vanuit het 1e, 2e, 3e en 6e elftal waren er in totaal 12 spelers aanwezig om vanochtend te helpen en aangezien er ook nog enkele bestuurs- en commissieleden aanwezig waren, kon Johan Verstege de ploegen voor het ‘voegen schoonmaken’, ‘lampen vervangen’ en ‘veldklussen’ prima in delen. Ook heeft hij deze ochtend samen met Daniël Wabeke nog enkele installatie- en techniekklussen kunnen uitvoeren. In deze zomerperiode zal door de dinsdagploeg en via nog één of twee klussendagen in augustus nog de volgende werkzaamheden uitgevoerd worden:

eerste twee weken juli : schuren, gronden en verfen van de gehele zij(buiten)kant van de kantine

juli : vernieuwen van de kit-strippen in de natte ruimte van de 9 kleedkamers en tevens kapotte tegels vervangen.

juli : Recht zetten en verankeren van de ballenvanger

augustus : Ontroesten (aanslag door grondwater tijdens sproeien) van de doelen, achter- en zijkant tribune, nettenhouders en twee lichtmasten hoofdveld

augustus : schilderen van de banken (zwart met geel) in de kleedkamers en het bijtippen/schilderen van de deurkozijnen van de kleedkamers

augustus : ophangen van de reclameborden rond het hoofdveld

Tevens zullen er nog de nodige tuin- en terreinwerkzaamheden plaats gaan vinden.