spelerspasje knvb

Vrijdag 5 juni  2015 – Alle (jeugd)leden waarvan het pasje in juni of juli 2015 verloopt, dienen een pasfoto in te leveren bij Gerben Smid (jeugd) of bij Ilse Oldenhave (senioren). Voor al deze spelers kan dan een nieuwe spelerspas worden aangevraagd. Niet inleveren van de pasfoto, betekent geen pasje en geen pasje betekent niet spelen!

Kijk op deze excellijst om te zien of jouw naam voor komt op de lijst van verlopen pasjes. Deze excellijst is onder verdeeld in de teamindeling van het afgelopen seizoen (let op dus!). Ieder team heeft een eigen tabblad, dus kijk goed onderaan de excelsheet of jouw naam voorkomt in het tabblad van jouw team in het seizoen 2014-2015. Per tabblad staat ook vermeld bij wie je de pasfoto moet inleveren.

Klik hier voor de excellijst met de betreffende namen per team : Aanvraagformulier per team tm 23-08-15