vorden-socii

Vorden 11 september 2016 – Naast de samenwerking tussen Socïi en v.v. Vorden bij de B- en de A-jeugd (JO19 en JO17) is ook de gehele meidenafdeling van v.v. Vorden opgezet in samenwerking met onze buurtclub uit Wichmond/Vierakker. De meiden van MO9-5 zijn allemaal meisjes van v.v. Vorden, maar de elftallen MO13-1, MO15-1 en MO17-1 zijn alle drie combinatie teams, waarvan er twee de naam ‘ST Vorden/Socïi’ hebben en het team met de 12- en 13 jarigen ‘ST Socïi/Vorden’ heet. Gisterenmiddag moest Socïi/Vorden MO13-1 op het Sportpark in Vorden met gele cornervlaggen, met de voorzitter van Socïi als scheidsrechter, de leider uit Vorden in een fraai rood-wit shirt en Warnsveldse Boys (of girls) als tegenstander. Voorafgaand gingen zij in het rood-wit op de foto voor onze geel-zwarte website en presentatiegids. Samenwerking zorgt dus voor rood-wit en geel-zwart deur mekare!

 

vorden-socii-3

cornervlaggen-v-v-vorden

vorden-socci-mo13-1

Klik hier voor de fotoreportage van Socïi/Vorden MO13-1 tegen Warnsveldse Boys MO13-1