dames actieZaterdag 4 oktober – De meiden van Vorden MC1D zijn vandaag flink verwend, want naast de nieuwe shirtsponsor Etos Barendsen Vorden, kregen zij nieuwe tassen van Ami Kappers Vorden, nieuwe inloopshirts van Mark Zelle Vorden en tenslotte ook nog trainingspakken van Restaurant AMON Vorden.

 

 

 

Rondom het bedanken van de sponsoren, het overhandigen van vele bloemetjes en het op de foto zetten van de nieuwe kleding, tassen, shirtjes en pakken, werd er ook nog gevoetbald. De meiden hadden in de vorige drie wedstrijden al 6 punten behaald en vandaag moesten zij tegen een topteam uit hun klasse, Oene. In een prachtige wedstrijd, waarin de meiden van v.v. Vorden volop aan de bak moesten en een paar sterke meiden van Oene tegenover zich kregen, hebben zij vooral in de 2e helft geprobeerd om nog de gelijkmaker te scoren. Uiteindelijk moesten zij genoegen nemen met een 1-3 nederlaag en eerlijk is eerlijk de tegenstander was ook net iets sterker. Toch was het wederom mooi om te zien hoe hard de meiden knokken, bij vlagen ook keurig voetbal spelen en vooral enorm positief en enthousiast naar elkaar zijn. Kijk voor een fraaie fotoreportage op de site van Rob Immink via menu- fotos

dames zelle

dames etos en ami

dames amon