logo-vvv-erediv-pool-gz-150x180-1

Zondag 15 februari – Met een kleine voorsprong is Mark Borgonjen weekwinnaar geworden van speelronde 23 in de vv Vorden-pool.

 

 

 
Mark behaalde 68 punten en had daarmee net wat meer punten dan de achtervolgers. Germa ten Duis eindigde op plek 2 met 64 punten en Michael Hulleman werd 3e met 61 punten.

Het was een weekend waarin Feyenoord wederom punten liet liggen. Dit keer tegen Heracles Almelo. Vitesse heeft de weg omhoog gevonden met 4 overwinningen op rij. PSV boekte een, zo langzamerhand steeds vaker voorkomende, degelijke zege, Go Ahead Eagles won de IJsselderby van PEC Zwolle en Ajax pakte 3 belangrijke punten in de strijd om plek 2.

In het algemeen klassement is het inmiddels serieus stuivertje wisselen iedere week. Nu is Willem Lichtenberg die weer aan kop is. Annie Rakitow is bezig aan een aardige opmars de laatste weken en is stilletjes opgeklommen naar plek 2, op een punt gevolgd door André Siemerink.

Voor de gehele stand ga naar Pool vv Vorden.