Woensdag 08 november – Het is nog een paar nachtjes slapen, maar dan is het vrijdagavond en tijd voor de Jungle Party in de kantine van vv Vorden. De organisatie heeft hiervoor een avondvullend programma in elkaar weten te zetten

De organisatie van de 20e editie van de Arka Noice Jungle Party heeft het programma voor vrijdagavond 10 november rond. Bij de voorverkoop is de organisatie erin geslaagd om ruim 90% van de kaarten te kunnen verkopen, tot en met donderdagavond is nog de gelegenheid om bij genoemde personen een kaartje te bemachtigen. Hierbij heb je recht  op een welkomstdrankje en een consumptiebon, en dat tegen een Jungle prijs van nog geen 5,00 euro. Aan de kassa zijn slechts een beperkt aantal kaarten beschikbaar, dus als je komt ben op tijd.
Een impressie van de avond:
20:00 Silent Disco, drie genres: hardstyle, dance en nederlandstalig
20:45 Feest DJ Martin
21:30 Live Band YJY
22:15 Feest DJ Martin
22:45 Dance Act
23:15 Live Band YJY
23:45 Dance Act
00:30 Feest DJ Martin
00:45 Dance Act
01:30 Einde
Rond de klok van 23:00 uur zal er met een hartig hapje worden rondgegaan.

Kom je verkleed als Tarzan, Jane of iets past in de Jungle sferen, dan maak je kans op een leuke prijs. We hopen als organisatie dat jullie al gezellig om 20:00 komen om de silent disco te ervaren en vanaf 20:45 te dansen op de sound van de DJ en vanaf 21:30 een super live band. We hebben er alles aan gedaan om er een onvergetelijke avond weer van te maken, de rest is aan jullie. Voor iedereen wat wils, voor jong en oud. Geniet, maak plezier en dans lekker op de verschillende ritme’s in clubgebouw ‘de Ark’.

Koen, Gijs, Kees, Youri, Daniel, Kevin en Bas
Spelers van Vorden 1, 2 en 3