Dinsdag 16 mei – Met deze woorden ging de activiteit op de vrijwilligersavond van start. Na ontdekking van de moord op de burgemeester van Brummen werden er 5 verdachten (zie foto’s) aangehouden. De vrijwilligers werden in groepen verdeeld en mochten de verdachten ondervragen. Deze verdachten speelden hun rol zeer goed. Ook konden er vragen gesteld worden aan de rechercheur die de hulp van de groepen had ingeroepen.

Na ongeveer anderhalf uur kwam er een bekentenis van André Bos (Peter Gombert).

De verdachten waren Sjonnie Heiboer (Wilco Klein Nengerman, Hennie Buwalda (Rob Enzerink), Godeijn van Zuylen (Martin Leegstra), Cor Altena (Gert Verbeek).
In de groepen werd heftig gediscussieerd en uiteindelijk hadden alle groepen de dader ontmaskerd.
Al met al kunnen wij terugkijken op een zeer geslaagde avond. Hierbij wil ik iedereen oproepen volgend jaar aanwezig te zijn tijdens de vrijwilligersavond. Het bestuur gaf tijdens de opening aan alle vrijwilligers te bedanken voor hun inzet en willen dit dan o.a. “belonen” met een gezellige avond.