Dinsdag 7 februari – Terwijl de selectie volop in de voorbereiding op de 2e helft van het seizoen zit, hebben ook de lagere elftallen en de 35+ niet stilgezeten

De weersomstandigheden laten het nog niet toe om een veldtraining af te werken. Daarom is er gezocht naar alternatieven.

Het 3e heeft hierop al 3 zondagen de zaal bij sporthal ‘t Jebbink afgehuurd om een uurtje te voetballen. Op donderdagavond is er vorige week 2 uren het squashcentrum afgehuurd om daar even lekker bezig te zijn.

Ook de 35+ heeft de 1e meters weer in de benen. In de Waltakke in Lochem werd een heus speedsoccer gehouden waaraan 10 ploegen deelnamen. Het 1e 35+ team van Vorden werd, met een heus vreemdelingenlegioen, toch knap 3e. Hierbij mag vernoemd worden dat keeperstrainer Ard Kettelerij de topscorer van de avond werd.

Een sfeerimpressie met foto’s vind je hieronder