logo vorden app

Vorden 25 mei 2016 – Één van de pijlers van de jeugdopleiding bij v.v. Vorden is de woensdagmiddagtraining. Iedere woensdag wordt er door een groep trainers alle Mini F- , F- en E-pupillen een uur onder handen genomen met alleen maar techniektraining. Deze opzet, die vanaf 2004 een flinke boost heeft gekregen mede door de groei van de vereniging (kip-ei ….), geldt als de basistraining voor alle spelers van 5 tot 10 jaar, naast de wekelijkse teamtraining op een doordeweekse avond. Ieder jaar wordt op de laatste dag van het seizoen een foto gemaakt met alle spelers en trainers, waardoor er een mooi overzicht is ontstaan van de spelers en speelsters uit de laatste 20 jaar.

Traditioneel is er weer na de laatste training F pupillen op de woensdag middag een foto gemaakt. De opkomst was het gehele seizoen optimaal en de statistieken wijzen uit dat gemiddeld vanaf het begin ( 2 september 2016 t/m 25 mei 2016) ruim 100 pupillen op deze woensdagen aanwezig zijn geweest. Onder leiding van Peter Jansen hebben alle trainers met plezier de jeugd bezig gehouden en de pure techniekvormen constant aangeboden. Het team heeft enige uitbreiding ondergaan en bestaat nu uit: Peter Jansen, Ernst te Velthuis, Henk Steintjes, Henk Hengeveld, Robert Schuitema, Ben Vos, Masood Sharifi en Derk Besselink.

Bijgaand een drietal Foto’s van de drie groepen.

dag 4 -4

v v vorden 002

v v vorden 003