logo-vvv-erediv-pool-gz-150x180-1Maandag 10 november – Met een ruime voorsprong is Kris Koning weekwinnaar geworden van speelronde 12.
Hij behaalde een ongekende hoge score van 74 punten en liet daarmee de concurrentie ruim achter zich.

Het was een speelronde waarin Vorden 1 zich knap terugvocht tegen WVV ’34. PSV ternauwernood wist te winnen van hekkensluiter Heracles Almelo en Chelsea won van Liverpool.

Kris behaalde 74 van de maximaal te halen 120 punten. Alleen bij Liverpool-Chelsea had hij 0 punten en bij de overige wedstrijden 5 punten of meer. 2e werd Roy Eulink met 66 punten en Erwin Hengeveld eindigde als 3e met 63 punten.

In het algemeen klassement blijft Jordi Houwen koploper. Echter, zijn voorsprong is geminimaliseerd en nummer 2, Willem Lichtenberg, ligt op de loer om de koppositie over te nemen. En ook achter Willem zijn er nog een paar kapers op de kust. Want zowel Cees van Zuilen, als Theo Wiegerinck als Jan Groot Jebbink zouden na de volgende speelronde zomaar koploper kunnen zijn.

Voor alle rangen en standen ga naar Pool vv Vorden