Dinsdag 16 januari – De voorbereidingen voor het koppeldartkampioenschap van Vorden zijn in volle gang. Het deelnemersveld is bijna vol, maar er zijn nog 2 lege plekken die ingevuld kunnen worden

 

 

Menigeen is al druk in voorbereiding om in de juiste vorm te komen voor dit jaarlijkse evenement in de kantine van vv Vorden

Vanaf 14.00 uur ‘s middags vliegen de pijlen weer in de borden en een paar uur later weten we wie er zich dit jaar het winnende dartkoppel van Vorden mag noemen en de opvolgers gaan worden van Frank Hiddink en Ruud Versteege.

Dat het darten populair is, blijkt wel uit het aantal inschrijvingen. Van de 24 plaatsen voor koppels zijn er inmiddels 22 gevuld. Bijna vol dus, maar er zijn nog 2 plekken over. Denk dan ook niet te snel en geef je nog even snel op

Wil je op a.s. zaterdag meedoen met jouw maatje, dan kun je je nog tot en met donderdag 18 januari opgeven door een mail of bericht te sturen aan Jeroen Tijssen. Via telefoon: 06-50971392 of mail: j-tijssen@hotmail.com.

De organisatie is, zoals vertrouwd, ook dit jaar weer in handen van B&B producties.

Mocht je geen partner hebben kunnen vinden, dan kunnen natuurlijk ook de darters aangemoedigd worden. Alle geïnteresseerden, vrienden en bekend zijn ook van harte welkom in de kantine om iedereen aan te moedigen.

Kom dus zaterdag 20 januari naar de kantine van vv Vorden en beleef een gezellige middag!