Vorden, 14 augustus 2017 – Terwijl de dinsdagploeg iedere week de nodige werkzaamheden verricht om te zorgen dat het Sportpark er weer prima bij ligt bij de start van het seizoen (zie bericht op website), is er de komende twee zaterdagen (19 en 26 augustus) een klussendag ingepland voor extra werkzaamheden om het geheel weer in orde te krijgen voor het eerste weekend in september. De reclameborden dienen opgehangen te worden (26 augustus), de doelen, de banken, de tribune, de nettenhouders en drie lichtmasten moeten schoon gemaakt worden door roetaanslag van het sproeien, het onkruid moet verwijderd worden bij de fietsparkeerplaats, het terras en de ingang van de bestuurskamer en er dient nog een ballenvanger recht gezet te worden. Alle hulp is welkom, dus graag als elftal (1e t/m 6e en JO19-1, 2 en 3) een reactie richting accommodatie@vvvorden.nl (Johan Verstege) om per team met 2 á 3 spelers per dagdeel mee te doen.