Vorden, 10 augustus 2017 – De voorbereiding op het nieuwe seizoen zal dit weekend beginnen met de trainingen van de selectie en de JO19-1. Zaterdag, dinsdag en donderdag traint de JO19-1 onder leiding van trainer Michiel Barink en op zondag, dinsdag en donderdag traint de selectie onder leiding van Michel Feukkink en Dion Kruip. Op maandag 21 augustus en dinsdag 22 augustus zullen alle overige teams gaan starten met hun eerste trainingen en zij zullen door hun trainer via de mail of Whatsapp op de hoogte worden gesteld. Op 23 augustus staat de eerste ‘woensdagmiddag-training’ voor alle E- en F-pupillen (JO11 en JO9) op de agenda. Donderdag 17 augustus is er voor alle jeugdtrainers om 20.00 uur een info-avond gepland in de kantine, waarbij de start van het seizoen, de materialen, de afspraken over de trainingsvelden, gebruik en beheer van de mini-doeltjes enz. enz. op de agenda zal staan.

Het complete trainingsschema is hier te zien : trainingsschema-v-v-Vorden-2017-2018 0_3