Vorden, 13 augustus 2018 – In de afgelopen 2 maanden is er in de zomerstop binnen de vereniging op bepaalde plekken keihard door gewerkt om de noodzakelijk aanpassingen en verbeteringen door te voeren. Zo zijn allereerst alle velden in deze periode bijna dagelijks gesproeid en is er veel tijd en aandacht besteed aan het (groot) onderhoud. Er zijn vier  nieuwe doelen geplaatst, de voorbereidingen en werkzaamheden rondom het plaatsen van de nieuwe ballenvanger zijn volop aan de gang, de kantine heeft een nieuwe look gekregen met raamdecoraties, de audio- en video is verbeterd, de website heeft een koppeling gerealiseerd met Sportlink en tijdens de laatste klussendag in juni hebben alle kozijnen, muren en plafonds van de 9 kleedkamers een flinke opknapbeurt gekregen. De komende twee zaterdagen hebben wij jullie hulp echter hard nodig en moeten wij met z’n allen ervoor zorgen dat in september het seizoen echt goed kan beginnen!

De belangrijkste werkzaamheden die op het lijstje staan zijn het beton storten voor de ballenvanger en het schoonmaken van alle van een gele laag voorziene onderdelen op het sportpark. In onderstaand schema zien we de werkzaamheden vermeld staan met daarbij vermeld de groepen. Iedere groep bestaat uit 2 personen (behalve bij werkzaamheden van Johan Verstege, want hier hebben wij 3 mensen nodig) en per groep ben je of de ochtend (09.00 – 12.00 uur) of de middag (13.00 – 16.00 uur) ingedeeld, al naar gelang jouw wens. In totaal zoeken wij dus 33 mensen die allemaal een halve dag willen helpen of op 18 of op 25 augustus. Naast de vaste groep mensen zijn we nu ook bezig om de spelers en speelsters van de 8 seniorenteams te vragen en dit houdt in dat wij  4 spelers per elftal nodig hebben. Geef je op met voorkeur voor de datum en ochtend of middag bij secretariaat@vvvorden.nl of accommodatie@vvvorden.nl!

18-aug 25-aug
Ondersteuning Johan Verstege bij betonstorten poertjes ballenvanger Groep A1 Groep B1 3 personen
Schoonmaken dug-outs veld 2 Groep A2 Groep B2 2 personen
Schoonmaken dug-outs veld 3 Groep A3 Groep B3 2 personen
schoonmaken dug-outs veld 1 Groep A4 Groep B4 2 personen
schoonmaken reclameborden in ballenvanger veld 1 Groep B5 2 personen
schoonmaken reclameborden in ballenvanger veld 3 Groep B6 2 personen
schoonmaken reclameborden in ballenvanger veld 2 Groep B7 2 personen
Schoonmaken bankjes veld 3 Groep A5 2 personen
Schoonmaken bankjes veld 2 Groep A5 2 personen
Schoonmaken bankjes veld 1 Groep A6 2 personen
Schoonmaken scorebord veld 1 Groep A6 2 personen
Schoonmaken zijkant tribune Groep A7 Groep B8 2 personen
Schoonmaken vlaggenmasten veld 1 tussen dug-outs Groep B9 2 personen
Schilderen vlaggenmasten (3) rondom kantine en kleedkamers Groep A8 2 personen
Schilderen ballenvanger tussen veld 3 en zwembad Groep 10 Groep 10 2 personen