klussendag vorden 2015 - 5 e

Vorden 9 augustus 2016 – In de zomermaanden is er op het Sportpark ‘t Grote Veld weer veel gewerkt en opgeknapt. Naast het onderhoud van de velden zijn er ook vele klussen en werkzaamheden opgeleverd, waardoor zowel binnen als buiten een groot aantal verbeteringen zijn aangebracht. De komende 2 zaterdagen moeten wij met z’n allen echter het sportpark geheel opleveren voor de start van de (beker)competitie en dus gereed maken voor het seizoen. Wij hebben daarvoor gelukkig weer de steun van een aantal vaste vrijwilligers, maar kunnen nog zeker ‘handjes’ gebruiken. Op beide zaterdagen wordt er in ploegen van 09.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur gewerkt.

De werkzaamheden die uitgevoerd dienen te worden zijn:

  • schoonmaken van vlaggenmasten, aanwijsborden en banken
  • schoonmaken en witten van doelen
  • schilderen van ballenvanger hoofdveld (aan de kant van het scorebord)
  • schilderen van de twee tuinhuisjes
  • onkruid verwijderen tegelpad en fietsenparkeerplaats
  • houtwerk schoonmaken buitenkant kantine, bestuurskamer en kleedruimte
  • ophangen van de reclameborden
  • glaswerk schoonmaken tribune

Geef je op door onderstaand document te lezen:

Klussendag 13 en 20 augustus 2016