Logo_klussen

Vorden 23 juni 2016 – Aanstaande zaterdag wordt de jaarlijkse klussen- en schoonmaakdag gehouden en dan zal het Sportpark ‘t Grote Veld wederom flink onder handen worden genomen. Naast het straten van een extra ‘platje’, veldherstel en opruimen van ballen- en materialenhok, staat ook het schoonmaken van de tribune, de dug-outs en de buitenkant van de kantine, bestuurskamer en kleedkamers op het programma.

 

Het gehele programma ziet er als volgt uit:

– schoonmaak en opruimen rondom kantine.

– terras leggen t.p.v. horecaopstelling bij evenementen.

– veldherstel, zoden leggen hoofdveld.

– trainingsmaterialen en ballen nakijken.

– schoonmaken tribune

– schoonmaken dug-outs

– schoonmaken houtwerk buitenkant kantine, buitenkant bestuurskamer en buitenkant kleedkamergebouw

ONDERHOUD IS BEHOUD, dus geef je op via de mail naar vvvordenbestuur@gmail.com en help minstens een halve dag om je eigen cluppie te helpen.