meidengoed2

Vorden 9 mei 2015 – v.v. Vorden is dit seizoen begonnen met een meidenteam in de C-junioren en willen in samenwerking met Socïi volgend seizoen ook starten met een meidenteam voor de B-jeugd. Ben jij tussen de 12 en 16 jaar en heb je interesse voor de sport voetbal, kom dan gerust eens kijken en train gratis mee in de maand mei op maandag- of woensdagavond. Van het huidige C meidenteam moeten een groot aantal speelsters naar de B-jeugd en zodoende hebben wij op dit moment 21 meiden voor de C- en de B-jeugd. Wij zijn dus nog op zoek naar enkele versterkingen zodat er twee volwaardige meidenteams op de been gezet kunnen worden.

Van het huidige C meidenteam moeten een groot aantal speelsters naar de B-jeugd en zodoende zullen wij volgend seizoen ook een meidenteam voor de B-jeugd hebben. Op dit moment hebben wij 21 meiden voor de C- en de B-jeugd. Wij zijn dus nog op zoek naar enkele versterkingen zodat er twee volwaardige meidenteams op de been gezet kunnen worden. Heb je interesse en wil je kennismaken met de sport voetbal kom dan op maandag of woensdagavond mee trainen en ervaar hoe mooi deze sport is. Je kunt contact opnemen met de beide trainers Gerard Garritsen (g.garritsen@chello.nl) of Erik Sinkeldam (erik@erwimito.nl) als je interesse hebt. Ben je al overtuigd en wil je graag lid worden ga dan naar menu/lid worden.

meidengoed1