jingle bellsDinsdag 20 december – Vorig jaar was de start wat rommelig. Daarom willen we dit jaar een aantal zaken wat strakker regelen. Dit jaar moet je je vooraf aanmelden bij je leider, zodat Bjorn Grotenhuys, die dit jaar de coördinator de indeling tijdens de kerst kan maken. De indeling staat vanaf woensdag 28-12 dan op de site.

Dat geeft meer rust en duidelijkheid bij de start met name voor de F en E.  Wij stellen het zeer op prijs dat de ouders die dit seizoen geen leider of trainer zijn tijdens het ochtendprogramma een team begeleiden. Dit houdt in het zorg dragen om op tijd bij het juiste veldje te zijn en helpen bij het wisselen. Er wordt gespeeld zonder scheidsrechters en de leiders kunnen indien noodzakelijk e.e.a. ter plaatse in goede banen leiden. Bij de velden waar de F en E spelen is begeleiding aanwezig  van 5 jongens van de C2.

Het is de bedoeling dat iedereen uiterlijk 15 minuten voor aanvang van de eerste wedstrijden van zijn of haar leeftijdsklasse OMGEKLEED aanwezig is.

 

Onderstaand de begin en eindtijden van de diverse leeftijdsgroepen.

Mini F en F: aanvang wedstrijden 9.00 uur, einde wedstrijden 12.30 uur (kleine zaal).

Indeling van 8 teams, speelduur 14 minuten, competitie Bundesliga, Duitsland.

 

E: aanvang wedstrijden 9.00 uur, einde wedstrijden 11.30 uur.  (grote zaal)

Indeling van 10 teams, speelduur 14 minuten, competitie Primera Division, Spanje.

 

D: aanvang wedstrijden 11.45 uur, einde wedstrijden 14.20 uur.

Indeling van 6 teams, speelduur 10 minuten, competitie Eredivisie, Nederland.

 

A: aanvang wedstrijden 14.20 uur, einde wedstrijden 16.00 uur.

Indeling van 4 teams, speelduur 11 minuten, competitie Serie A, Nederland.

 

B: aanvang wedstrijden 16.00 uur, einde wedstrijden 17.15 uur.

Indeling van 4 teams, speelduur 11 minuten, competitie Eerste Klasse, Belgie.

 

C: aanvang wedstrijden 17.15 uur, einde wedstrijden 18.30 uur.

Indeling van 4 teams, speelduur 11 minuten, competitie opgeheven clubs, Italië.

 

Alle ploegen spelen een halve competitie.

De Jeugdcommissie