Vorden, 19 februari 2017 – Afgelopen donderdag lag er nog een laag sneeuw op de oefenhoek en was de strook voor de tribune op het hoofdveld nog bevroren. Toen tevens het resultaat op dezelfde donderdagavond zichtbaar werd van het jaarlijkse bezanden en prikken van alle velden, was het nog helemaal twijfelachtig of er dit weekend wel gespeeld kon worden. Toch was het gelukkig gisteren eindelijk weer zover en werd er op ons Sportpark, na maar liefst 11 vrije weekenden, weer volop gevoetbald. Het noodzakelijke maar wel vele bezanden heeft na het drukke programma gisteren wel haar tol geëist, want voor vandaag zijn de velden 2 en 3 afgekeurd en speelt het 2e elftal en het 1e elftal beide op veld 1. Onze hoffotografen waren gisteren aanwezig en ook zij hebben laten zien dat een winterstop van 11 weken geen invloed heeft gehad op het ‘wedstrijdritme’, want de resultaten mogen er weer zijn. Geniet nog ff na van de eerste voetbaldag in 2017 en klik op de eerste twee foto’s om naar de volledige reportages te gaan.

Vorden MO17-1

Vorden JO17-2

Vorden JO19-2

Vorden JO17-1