logo-vvv-erediv-pool-gz-150x180-1Zondag 14 december 2014 – Met een kleine voorsprong is Jeroen Oonk weekwinnaar geworden van speelronde 16 in de vv Vorden-pool.
Uiteindelijk behaalde Jeroen 59 punten en liet daarmee Michael Hulleman en Ties Garritsen net achter zich. Guus Garritsen en William van der Veen completeren de top 5.

Het was een weekend waarin Ajax en PSV verder wegliepen van de concurrenten en het er op lijkt dat deze 2 ploegen gaan strijden om het kampioenschap. Feyenoord deelde de punten met AZ en FC Twente verloor van PSV. Onderin wisten Heracles Almelo en FC Dordrecht niet van elkaar te winnen en met dat gelijke spel schoten beiden niet veel op.

In het algemeen klassement is Jordi Houwen verdrongen van de 1e plaats. Willem Lichtenberg staat nu op plek 1 en heeft een paar punten voorsprong op Jordi. Door een goede weekscore is Ronald de Beus opgerukt naar plek 3.

Voor alle rangen en standen ga naar Pool vv Vorden