logo-vvv-erediv-pool-gz-150x180-1

Maandag 27 januari – Met een minimaal verschil is Jan Eggink winnaar geworden van speelronde 19 in de vv Vorden-pool.
Alles moest aankomen op de laatste wedstrijd tussen Valencia en Sevilla. Op dat moment waren er nog 5 kanshebbers op de weekprijs. Uiteindelijk ging Jan Eggink er mee vandoor en liet daarmee zijn concurrenten André Siemerink, Peter Oplaat, Frank Nijenhuis, Herman Vrielink en Theo Wiegerinck nipt achter zich.

Het was een weekend waarin “de Klassieker” eindigde in een troosteloze 0-0, waarbij Ajax het meest gelukkige mocht zijn met dat resultaat. Ook de Brabatse derby tussen Willem II en NAC Breda kende geen treffers. Uiteindelijk was PSV de lachende 3e door, zonder goed te voetballen, wel 3 punten te pakken en de marge met Ajax opbouwde naar 6 punten.

In het algemeen klassement blijft Willem Lichtenberg koploper.  Hij heeft een kleine voorsprong op de achtervolging. Die achtervolging bestaat uit Theo Wiegerinck, André Siemerink, Ronald de Beus en Jordi Houwen. Tussen die 4 zijn de verschillen nog kleiner. Oftewel, er is nog heel veel mogelijk. Volgende week meer.

Voor de gehele standen ga naar Pool vv Vorden