logo-vvv-erediv-pool-gz-150x180-1Dinsdag 12 mei – Met een ruime voorsprong is Jan Eggink weekwinnaar geworden van speelronde 33 in de vv Vorden-pool.

Jan behaalde in totaal 63 punten. Daarmee had hij 5 punten voorsprong op de nummers 2, Hans Boers en Rien Wabeke.

In speelronde 33 eindigde Vorden met seizoen met een fikse nederlaag, werden GA Eagles en NAC Breda veroordeeld tot de nacompetitie en werd Feyenoord nog in een lastig parket gebracht door een zeperd thuis tegen Vitesse.

In het algemeen klassement had Annie Rakitow een “regelmatige” score en blijft zodoende aan kop. Met 14 punten voorsprong op nummer 2, Cees van Zuilen, lijkt zij de eindoverwinning binnen te halen. Of bezwijkt ze onder de druk……?

Achter nummer 2, Cees van Zuilen, kunnen Eddy Hiddink, Willem Lichtenberg en André Siemerink allemaal nog in de top 3 eindigen.

Hoe de eindstand er uit ziet, is volgende week zondag bekend