Sinterklaas

Vorden 3 december 2016 – Bij de jeugdafdeling zijn er in de laatste week van november diverse activiteiten georganiseerd voor alle jeugdleden. Gisterenavond was er voor de F- en Mini F-pupillen (JO9) een Sinterklaasavond, waarbij er een speciale Pietentraining was georganiseerd maar Sinterklaas natuurlijk ook nog ff langs kwam. Voor de E- en de D-jeugd (JO11 en JO13) was er deze week ‘Voet-Squash’ en alle C- en B-junioren (JO15 en JO17) zijn naar de Sportschool ‘Indoor Sport Vorden’ geweest. Al met al heeft het JAC (Jeugd-Activiteiten-Commissie) de jeugdafdeling van v.v. Vorden in deze periode weer flink vermaakt.

Het JAC bestaat op dit moment uit Anouk van Zeeburg, Jacqueline Barendsen, Natascha Wiggers, Johan Korenblek, Martine Groot Wassink en Edith Garritsen. Vanaf 2017 komt Jeroen Vos het team versterken omdat Wilbert de Leeuw heeft aangegeven dat hij na een aantal jaren zal stoppen met zijn werkzaamheden voor het JAC. Hieronder staan een aantal foto’s van de zeer geslaagde activiteiten die de afgelopen week zijn georganiseerd:

zwarte-pietenimg_0395

img_0392

img_0397

 

d3e61bf6-7e22-4daf-a6d0-88d809cf0823

img_0398