vorden_dames

Vorden 28 mei 2015 – Afgelopen seizoen zij wij bij v.v. Vorden begonnen met een meidenteam bij de C-jeugd. Voor volgend seizoen streven wij naar twee teams, zowel bij de C- als de B-jeugd, echter hebben wij op dit moment 21 meiden hiervoor beschikbaar. Dit aantal  is helaas nog niet genoeg om twee volwaardige teams te maken. Dit is dan ook de reden dat er vanavond voor de meiden nog geen teamindeling op de Vorden-website komt te staan. 

Er zijn een aantal scenario’s mogelijk voor de indeling voor volgend seizoen, deze willen we graag met de meiden en ouders bespreken op een info-avond. In overleg met een ieder bekijken we wat (on)mogelijk is. We moeten uiteindelijk wel keuzes maken. De info-avond is op

woensdag 3 juni 20:00 in de kantine van v.v. Vorden

we denken met een uurtje klaar te zijn. Wij hopen jullie allemaal te begroeten

Werkgroep Technische Zaken – Jeugdcommissie