Vorden, 10 juni 2017 – Na een tweetal informatie avonden waarbij uitleg is gegeven rondom de problematiek van de aantallen bij zowel de JO17 (teveel voor twee elftallen en te weinig voor drie) en de JO19 (eveneens te weinig voor drie en teveel voor twee), is er deze week een oplossing gevonden door o.a. de samenwerking met sv Ratti en een drietal spelers van Vorden JO17 die vervroegd over willen gaan naar de JO19. Wij hebben als TJC met alle zorg getracht alle plussen en minnen tegen elkaar af te wegen en zijn tenslotte tot de volgende indeling gekomen. Eind deze maand zullen de trainers en leiders bekend worden gemaakt, het trainingsschema en waar  de thuiswedstrijden worden gespeeld.  Mochten er desondanks nog vragen of onduidelijkheden zijn, dan kunt u terecht bij de nieuwe jeugdcoördinator van voor de JO19 en JO17, Willem Ligtenberg )06-23644406).

Indeling van de JO17 en JO19 voor v.v. Vorden in samenwerking met sv Ratti voor het seizoen 2017-2018: Jeugd JO17 – JO19 v2.0