Zaterdag 15 december 2018. Vandaag zijn de pupillen weer gestart met het IJsselstreek zaalvoetbaltoernooi. Alle pupillenteams van vv Vorden doen mee aan dit toernooi. Dit zaalvoetbaltoernooi duurt tot en met 26 januari 2019.

Nu de winterstop begonnen is kunnen de pupillen, JO13 en jonger, weer lekker wedstrijden in de zaal voetballen. Vanaf vandaag worden er tot en met 26 januari 2019 iedere zaterdag wedstrijden gespeeld in diverse sporthallen in de omgeving. Ook in onze Vordense sporthal ‘t Jebbink.

Al jaren lang organiseren vrijwilligers van Concordia-Wehl dit zaalvoetbaltoernooi.  vv Vorden neemt al lange tijd deel aan dit toernooi.

Deelnemende verenigingen zijn: vv Ruurlo, SV Socci, SV Basteom, sv Kilder, Concordia Wehl, vv Doetinchem, ZVV Be Quick, HC’03, v en av PAX, vv VIOD, vv Wolfersveen en vv Vorden.

Voor informatie het programma, uitslagen en standen; http://www.zaalvoetbalijsselstreek.punt.nl/

Wij wensen alle deelnemende elftallen veel plezier en succes toe.