Vorden D2 juichen

Vorden 22 mei 2015 – Dit weekend wordt op het eigen Sportpark ‘t Grote Veld voor zowel de D-jeugd als voor de E- en de F-jeugd een jeugdkamp georganiseerd. De werkgroep ‘Sociale Zaken’ van de Jeugdcommissie heeft voor beide leeftijdsgroepen een compleet programma in elkaar gezet met centraal daarin natuurlijk de overnachting in de grote tent die op de oefenhoek is geplaatst en volgend weekend voor Wikee De Viking wordt gebruikt.

Vandaag komen de jeugdspelers van de D-jeugd bij elkaar en hebben t/m morgenvroeg een mooi programma voor de boeg. Vanavond wordt er overnacht op speciale veldbedjes in de grote tent. Morgenvroeg komen ongeveer 80 E- en F-spelers bij elkaar en houden zij het jeugdkamp van 2015 met een overnachting op zaterdagnacht. Zondagmiddag rond 13.00 uur is dit evenement afgelopen en zullen de spelers moe maar voldaan weer naar huis vertrekken.

 

tent wikee de viking