Vorden, 7 juni 2017 – Nadat in de afgelopen drie weken de laatste activiteiten hebben plaats gevonden en er dit seizoen in het pinksterweekend voor de laatste keer op ons Sportpark is gevoetbald, staat er voor de komende drie dagen het ‘Groot Onderhoud’ op alle speelvelden op het programma. Met groot materieel zullen vandaag, morgen en vrijdag de velden worden geprikt, gevertidrained en in- en doorgezaaid worden. De ‘dinsdagploeg’ heeft gisteren ter voorbereiding al veel werk verricht om zodoende te zorgen dat de aannemer alleen de noodzakelijke specifieke werkzaamheden hoeft uit te voeren. Zo zijn alle reclameborden uit de lijsten gehaald en zijn de doelen en enkele gedeelten van het hekwerk van het veld gehaald en wordt er extra zand, dat achter het 2e en 3e veld is opgeslagen, in de 16 meter-doelgebieden van alle velden opgebracht. De oefenhoek heeft vier weken geleden al een beurt gekregen, maar zal deze week nog een keer extra geprikt en door gezaaid worden.