logo-vvv-erediv-pool-gz-150x180-1

Maandag 08 december 2014 – Met een zeer goede score van 76 punten is Friso Balvert weekwinnaar geworden.
Met een score van 76 punten is Friso Balvert ruimschoots weekwinnaar geworden. Bedenkend dat je maximaal 120 punten kunt behalen is dit natuurlijk een zeer hoge score! Achter Friso is er dan ook een gat van 10 punten naar de nummer 2 en 3, Arend Verbeek en Willem Lichtenberg.

Het was een weekend waarin Vorden de derby won van Pax, Heracles Almelo en NAC Breda prima zaken deed in de strijd om degradatie en de top 3 geen steek liet vallen.

In het algemeen klassement is de voorsprong van 15 punten van Jordi Houwen als sneeuw voor de zon verdwenen. Hij staat nog aan kop, maar met slechts 1 punt voorsprong op nummer 2, Willem Lichtenberg. Willem en Arend deden prima zaken deze week door de wat mindere week van Jordi en zijn hem, samen met Theo Wiegerinck, tot op korte afstand genaderd.

Voor de gehele stand ga naar Pool vv Vorden