Vorden, 4 december 2017 – Sponsor Flynth, vestiging Lochem, heeft haar sponsorcontract met v.v. Vorden met drie jaar verlengt. Het accountancy- en adviesbureau heeft afgelopen zaterdag deze verlenging gepaard laten gaan met nog weer een extra sponsoruiting. De spelers van de JO17-2 werden voorzien van fraaie voetbaltassen en vanuit de sponsorcommissie bedankte Ard Kettelerij vestigingsdirecteur Freddy van Ditshuizen voor de verlenging van het sponsorcontract inclusief de fraaie geste aan de jongens van de B2.

Over Flynth

Flynth adviseurs en accountants stimuleert ondernemers en haar werknemers om het maximale uit zichzelf te halen. We voorzien onze klanten tijdig van relevante cijfers, geven advies en verlenen zekerheid op basis van de laatste inzichten vanuit de markt en wet- en regelgeving. Met 1400 medewerkers en zo’n 60 vestigingen zijn we Nederlands’ grootste adviseur en accountant voor het midden- en kleinbedrijf. Flynth is ontstaan vanuit een coöperatie en brengt dit gedachtegoed nog steeds in praktijk. We zijn er voor de ondernemer én de onderneming in alle levensfasen.

Ga hier naar de website van Flynth, Lochem