Zaterdag 5 januari 2019 – De jaarlijkse flessenactie is ook deze keer weer uitstekend verlopen, want met 9 vrijwilligers, 37 leiders, 228 jeugdleden en een prima samenwerking met AH Grotenhuys is het totale bedrag dat binnen is gehaald met 1580 euro zeer goed te noemen. De beide organisatoren, René Nijenhuis en Wilbert de Leeuw, hadden in de afgelopen twee maand alles goed voorbereid en vooral de afstemming met de leiders van de 23 jeugdteams verliep prettig, waardoor vanochtend van 09.45 tot 11.30 uur er al meer dan 200 lege kratten bier opgehaald waren en meer dan 1500 lege pet-flessen. Wij bedanken hierbij de AH Grotenhuys, Bakkerij van Asselt, de dinsdagploeg voor de ondersteuning bij het innemen van de flessen, René Nijenhuis en Wilbert de Leeuw voor de organisatie, alle leiders en trainers van de diverse elftallen voor de afstemming en natuurlijk de spelers en speelsters van de jeugdafdeling van v.v. Vorden voor de inzet bij het ophalen van de lege flessen!