Vorden, 30 december 2017 – De jaarlijkse flessenactie van v.v. Vorden wordt dit jaar op dinsdag 2 januari gehouden. De wijkindeling is reeds bekend, de teams zijn geïnformeerd en de leiders/trainers/coaches hebben per team al de nodige voorbereidingen getroffen. De organisatie is echter nog op zoek naar 2 á 3 auto’s met trekhaak, waarbij de aanhangers al wel aanwezig zijn. Dus zijn er nog ouders, seniorenleden of overige vrijwilligers bereid om dinsdagmorgen van 09.30 tot 12.30 uur met een team rond te rijden en lege flessen en statiegeldflessen op te halen, dan graag een belletje of mailtje naar René Nijenhuis (sneetje_7@hotmail.com). Kijk hieronder naar de wijkindeling.

In verband met de samenwerking tussen Socïi en sv Ratti heeft de organisatie dit jaar besloten om ook de buurtgemeenschappen Kranenburg en Wichmond mee te nemen in de wijkindeling. Vandaar dat tot de volgende indeling is gekomen:

wijkindeling flessenactie 2017

flessenactie v2017_2018