2269Woensdag 16 november – Na een aantal weken heeft Jan Groot Jebbink zijn koppositie in het topscorersklassement af moeten staan.

Het zat er al een beetje aan te komen dat Jan Groot Jebbink werd verdrongen aan de kop van de topscorerslijst. De middenvelder van Vorden 4 begon ijzersterk met een aantal doelpunten, maar de laatste weken stokte de doelpuntenmachine bij de Jan. Het stokje lijkt hij over te hebben gegeven aan de spitsen Herald Nijenhuis en Sven Hendriks. Zij scoorden een aantal keren de afgelopen weken en vestigden zich ook in de top van het klassement.

De huidige koploper is echter ook een middenvelder. Erik Oldenhave is de nieuwe koploper. Met 4 doelpunten in 2 duels voor Vorden 3 en nog 3 doelpunten bij de 35+  heeft hij de koppositie overgenomen van Jan.

Jan is nog 2e, maar staat inmiddels staan ploeggenoot Sven Hendriks en Ate Barendsen gelijk met hem. Laatstgenoemde scoorde inmiddels al 5 keer voor Vorden 1 in de 2e klasse.

Voor het gehele overzicht ga naar Wedstrijden en klik op Topscorer