Vorden, 15 mei 2018 – Vanaf september zijn de spelers van het G-team van v.v. Vorden al bezig met trainen en hebben zij vanaf de winterstop al toe gewerkt naar hun eerste officiële wedstrijd. Gisterenavond was het eindelijk zover toen een groep spelers van Basteom had aangegeven om tegen Vorden te willen spelen. Het werd een prachtige voetbalavond met alles er op en er aan en uiteindelijk een 12-8 overwinning voor Vorden G1.

Onze huisfotograaf Johan Bolink was aanwezig en maakte onderstaande fotoreportage waarop duidelijk te zien is hoe er is genoten en hoeveel plezier er is beleefd aan de voetbalsport.

Klik hier voor de fotoreportage

De trainers en leiders van het G-team, Gijs, Henry, Dick en Jet, willen wij hierbij bedanken voor hun inzet en energie en het organiseren van deze eerste wedstrijd van het G-team. En tenslotte natuurlijk een hele dikke duim voor de spelers van Basteom, bedankt dat jullie de eerste echte tegenstander wilden zijn van het G-team.