vorden kampioen -2

Vorden 5 november 2016 – Gisterenavond was het na afloop van het vierde ‘toernooi’ al raak voor de 35+ 1: Kampioen! Één keer in de maand wordt er op vrijdagavond drie á vier wedstrijden gespeeld van 25 minuten en nadat alle resultaten bij elkaar op waren geteld, kon bij gisteren het 1e 35+ team de vlag in de top. Na Lochem, Vorden en Zutphen was het gisteren de beurt aan Socïi in Wichmond om als gastheer te fungeren, dus was het na afloop in de kantine van de rood-witten nog lang onrustig!

vorden-35-1

V.l.n.r. staand : René Nijenhuis, Joris Reijerink, Erik Rakitow, Ard Kettelerij, Hans van Dijk, Erik Oldenhave, Jeroen Tijssen, Michel Feukkink, Hugo van Ditshuizen.

V.l.n.r. zitend: Willem Lichtenberg, Andre Garritsen, Eddy Berendsen (ja eddy, je mag op de platte kar ….), Edwin Visser, Udo Heij