Michel FeukkinkVorden 8 mei 2015 – Onze huisfotograaf Johan Bolink loopt, naast de vaste kantinediensten op zondagmorgen, vele zaterdagen en zondagen langs de vordense velden om van diverse teams van v.v. Vorden foto’s te maken voor o.a. onze website. In de afgelopen week heeft hij een ‘speciaal project’ uitgevoerd, want hij heeft een week lang onze hoofdtrainer Michel Feukkink gevolgd. In een prachtige fotoreportage krijgen wij zodoende veel meer te weten van Michel Feukkink en hoe een week van onze hoofdtrainer er uit ziet.

Een voetbalweek begint op dinsdag, dus het is ook logisch dat dit de eerste dag is in de fotoreportage van ‘de week van …. Michel Feukkink’. Uiteindelijk eindigt het met de ‘vrije’ maandagavond, maar u zult zien dat zelfs deze avond wordt besteed aan voetbal. Het is al met al een mooie opeensomming geworden met een goed beeld wat hij iedere dag in de week zoal doet en u zult merken dat iedere dag van de week ‘v.v. Vorden’ wel een keer voorkomt!

Ga naar deze link en geniet van de fraaie fotoreportage van onze huisfotograaf Johan Bolink.

michel feukkink - 2