logo-vvv-erediv-pool-gz-150x180-1Zondag 23 november – In speelronde 13 is Danièl Wabeke weekwinaar geworden. Theo Wiegerinck is de nieuwe koploper.
Het was een speelronde waarin PSV duur puntenverlies leed in Groningen, waardoor Ajax in kon lopen. Verder werd de Overijsselse derby tussen PEC Zwolle en FC Twente beslist in het voordeel van de Tukkers.

Daniël Wabeke had zondag een prima eindsprint en wist daardoor net als nummer 1 te eindigen. Nummer 2, Ard Kettelerij had, ondanks ook een prima zondag, net 2 punten te weinig.

In het algemeen klassement is Jordi Houwen na een paar weken koploper te mogen zijn, onttroond. Theo Wiegerinck is de nieuwe koloper, zij het met slechts 1 punt voorsprong op Jordi. Willem Lichtenberg volgt daar weer kort achter. Deze top 3 heeft nu even een gaatje van 10 punten op de rest.

Voor de gehele standen ga naar Pool vv Vorden