vorden d1 bennekom d1

Vorden 3 juli 2016 – De KNVB afdeling Oost heeft afgelopen week de voorlopige indeling van de pupillencompetities bekend gemaakt. Afgelopen zaterdag was er een regionale vergadering waar wensen, op- en aanmerkingen ingediend konden worden. De clubs krijgen hiervoor tot 7 augustus de gelegenheid, voordat de KNVB de definitieve indeling bekend maakt. De competities van de junioren en de senioren in de B-categorie worden 16 juli voorlopig bekend gemaakt. Ook voor deze elftallen kan er tot 7 augustus nog wensen of op-en aanmerkingen ingediend worden, voordat ook deze competities definitief worden. Voor v.v. Vorden zijn er drie D-teams (JO-13) ingedeeld, 6 E-teams (JO-11) waaronder een Meidenteam, en 4 F-teams (JO-9). D1, E1 en F1 zijn ingedeeld in resp. de Hoofdklasse, en 1e en 1e klasse. De 2e teams spelen in de 3e klas evenals E3 (1e jaars E). Net als vorig seizoen heeft de KNVB meer ingedeeld naar postcode dan binnen de traditionele grenzen van de subregio (Vorden zit in regio IJsselstreek (Zutphen-Doetinchem-S’Heerenberg-IJssel).

In onderstaand exceloverzicht staan de 13 vordenteams in drie werkbladen weergegeven, D-jeugd, E-jeugd en F-jeugd:

voorlopige najaarsindeling competitie D-E-F

Vorden D1 bennekom D1 2