Vorden 10 februari 2017 – De KNVB heeft voor de afdelingen Noord en Oost, waar onze regio dus ook toe behoort, alle wedstrijden van dit weekend voor de B-categorie afgelast. De A-categorie wedstrijden die bij v.v. Vorden nog overblijven betreffen dus het 1e, 2e, JO19-1, JO17-1, JO15-1 en JO13-1. Van deze teams spelen de JO19-1 en JO13-1 thuis op ons eigen Sportpark en daar is vanmiddag gekeurd en besloten om de wedstrijden op zaterdag af te lassen. Er wordt op ons Sportpark het gehele weekend dus niet gevoetbald want ook de beide wedstrijden op zondagmorgen (Vorden 4 en 5) zijn door de maatregel van de KNVB reeds afgelast. Of de wedstrijden van Vorden 1 (uit tegen Concordia Wehl), Vorden 2 (uit tegen Doetinchem 2), Vorden JO17-1 (uit tegen VVG’25) en Vorden JO15-1 (uit tegen VVG’25) door gaan zal bepaald worden door de betreffende (uit)verenigingen en daarvoor dient dus de website in de gaten gehouden te worden.