bosrestaurant de reehorst 1

Vorden 20 oktober 2015 – Het 2e 35+ team van v.v. Vorden heeft een nieuwe shirtsponsor in de persoon van Arend Verbeek van Bosrestaurant ‘de Reehorst’. Afgelopen vrijdag was er een ‘competitieronde’ gepland in Steenderen bij Basteom, waarbij de shirts voor het eerst gedragen zouden worden en Arend door het team nog ff in het zonnetje zou worden gezet. De wedstrijden werden echter afgelast en vandaar dat speler Edwin Bekker toch nog even naar de Reehorst was gegaan om alsnog de eigenaar van een shirt en een bos bloemen te voorzien. 

Wij zijn hierbij Arend Verbeek van Bosrestaurant de Reehorst zeer erkentelijk voor dit sponsorschap en wensen hem zowel als speler van 35+ 2 en als eigenaar van het horeca-emplacement heel veel succes en plezier!

(klik op het logo voor de website van de Reehorst)

logo de reehorst

 

 

bosrestaurant de reehorst 2